Hoolitsused

Hilton Tallinn Park hotelli eforea SPA on ainulaadne koht. Seal saad võimaluse end uuesti leida ning lahkudes tunned end taas säravana. Meie essentials ja escape rännakud hõlmavad endas tulemustele orienteeritud ja kohalikust keskkonnast inspireeritud teraapiaid.

Eforea spaadele on omased ka täiustavad hoolitsused. Need on mõjusad lühihoolitsused, mida saab lisada juba olemasolevale teenusele. Samuti on võimalus neid ka iseseisvate hoolitsustena nautida. Need hoolitsused on just eforea jaoks spetsiaalselt välja töötatud ning pakuvad külastajatele erilist, tavapärastest teistsuguseid tehnikaid, mis pärinevad kõige muinasjutulisematest spaakultuuridest üle kogu maailma.

Nägu

ELEMIS Pro-Collagen Age Defy

Kliiniliselt on tõestatud, et juba pärast esimest hoolitsust vähenevad kortsud 94% võrra ning naha elastsus paraneb 57% võrra. Aitab taastada rakkudevahelist toimimist ning noorendab nahka.

Kestvus 75 minutit.

89€
ELEMIS BIOTEC Skin Resurfacer

Kõrgtehnoloogiline Ultrasonic koorimine ja rahustav valgusteraapiaga muudavad naha märgatavalt siledamaks ning ühtlustavad nahatooni, vähendades iluvigasid ja peeneid kortse.

Kestvus 60 minutit.

75€
ELEMIS BIOTEC Line Eraser

Suurepärane kortse siluv hoolitsus vananeva naha noorendamiseks.

Kestvus 60 minutit.

75€
ELEMIS BIOTEC Firm-a-Lift

Naha elastsust parandav hoolitsus, mis aitab pinguldada põski, kaela ja lõuajoont.

Kestvus 60 minutit.

75€
ELEMIS BIOTEC Sensitive Skin Soother

Suurepärane punetust vähendav hoolitsus tundliku naha rahustamiseks ja nahaärrituse leevendamiseks.

Kestvus 60 minutit.

75€
ELEMIS Superfood Pro-Radiance

Supertoitvate ja oluliste mineraalidega rikastatud hoolitsus, mille tulemusena varustatakse stressis ja tuhmi nahka energiat andvate ja mürkaineid eemaldavate toimeainetega. Kliiniliselt on tõestatud*, et hoolitsuse järel on nahk siledam, säravam ja tervisest pakatav. *Sõltumatud kliinilised uuringud.

Kestvus 75 minutit

85€
Essence Facial

Sügavpuhastav näohoolitsus, milles on ühendatud kliendi vajadustest lähtuvad massaažitehnikad ja peenete aroomide segu, taastades näonaha särava jume.

Kestvus 60 minutit.

75€

Keha, massaaž

ELEMIS Intensely Cleansing Salt Scrub – Lime and Ginger or Frangipani

Kerge keha harjamine puhastatab naha sügavuti ja luksuslik rikkalik kameeliaõli toidab naha sügavuti. Hoolitsus parandab meeleolu ja ergutab keha.

Kestvus 45 minutit.

59€
ELEMIS Targeted Toning Tightener

Mürke eemaldava savi ja massaaži tugev kooslus toniseerivad ja pinguldavad puusi, reisi, kõhtu ja käsivarsi. Kliiniliselt on tõestatud*, et tselluliit väheneb juba pärast esimest hooldust. *Sõltumatud kliinilised uuringud.

Kestvus 90 minutit.

115€
ELEMIS Body Nectar Nourishing Wrap

Selle eksootilise kehahoolitsuse tulemuseks on särav,
elujõuline ja sädelev nahk.

Kestvus 60 minutit.

75€
Freestyle Custom Massage

Spetsiaalselt Sinu järgi disainitud massaaž lihaspingete ja valu leevendamiseks, kasutades erinevaid tehnikaid.

Kestvus 60 minutit.

75€
ELEMIS Freestyle Deep Tissue Massage

Vastavalt Sinu vajadustele sobitatud eeterliku õliga tugev spordimassaaž, kasutades kindlaid efektiivseid massaaživõtteid.

Kestvus 60 minutit.

79€

Erihooldused

ELEMIS Deeper Than Deep Hot Stone Massage

Peamistele energiapunktidele asetatud kivid koos luksusliku sooja õli massaažiga, tagavad maksimaalse lõõgastuse ja täiesti uudse kehatunnetuse.

Kestvus 90 minutit.

105€
Essence Aroma Massage

Massaaž on avastuste retk, mis äratab meeled puudutuse ja aroomide kaudu. Kasutades meremänni õli jõudu ja erilisi massaažitehnikaid, vähendatakse pingeid ja tasakaalustatakse keha.

Kestvus 60 minutit.

75€
ELEMIS Couture Touch

Kogege sensatsioonilist kogu keha massaaži, mis algab erilise jalgade puhastusega, millele on lisatud vananemisvastane näohoolitsus ja lõppeb tasakaalustava teega, et tagada tõeline lõõgastus ja taastada elujõud.

Kestvus 75 minutit.

89€
Peaceful Pregnancy Massage

Kogu keha hõlmav lõõgastav ja niisutav hoolitsus igaks raseduse etapiks, kasutades kohaldatud võtteid.

Kestvus 60 minutit.

79€

Ainult meestele

ELEMIS BIOTEC Super-Charger for Men

Tugev sügavpuhastav ja kooriv näohooldus, mis on loodud spetsiaalselt meestele, et vähendada nähtavaid vananemise ilminguid.

Kestvus 60 minutit.

75€
ELEMIS High Performance Skin Energiser

Selle mitmetasandilise näohoolduse eesmärk on vähendada vananemise ilminguid, turgutada väsinud silmade ümbrust ning niisutada nahka, sel ajal kui pea- ja jalamassaaž aitavad täielikult lõõgastuda.

Kestvus 75 minutit.

85€
ELEMIS Hot Mineral Body Boost

See jõuline kehahoolitsus stimuleerib iga keharakku. Näomassaažiga lõppev hoolitsus on revolutsiooniline kogemus, mis tagab energiast pakatava heaolutunde.

Kestvus 75 minutit.

89€

Spa paketid

EstoniaEnglish