Hoolitsused

Hoolitsused

Hilton Tallinn Park hotelli eforea SPA on ainulaadne koht. Seal saad võimaluse end uuesti leida ning lahkudes tunned end taas säravana. Meie essentials ja escape rännakud hõlmavad endas tulemustele orienteeritud ja kohalikust keskkonnast inspireeritud teraapiaid.

Eforea spaadele on omased ka täiustavad hoolitsused. Need on mõjusad lühihoolitsused, mida saab lisada juba olemasolevale teenusele. Samuti on võimalus neid ka iseseisvate hoolitsustena nautida. Need hoolitsused on just eforea jaoks spetsiaalselt välja töötatud ning pakuvad külastajatele erilist, tavapärastest teistsuguseid tehnikaid, mis pärinevad kõige muinasjutulisematest spaakultuuridest üle kogu maailma.

Eforea rännaku ühe võimalusena saate lõõgastuda meie spaa alal. Kui valite mis tahes vähemalt ühetunnise hoolitsuse, siis spaa kasutus kuulub hinna sisse.

Massaaž

Freestyle Custom Massage

Teie ja Teie professionaalse terapeudi loodud massaažis kasutatakse mitmesuguseid madala kuni keskmise survega tehnikaid, et saavutada maksimaalne lõõgastus.

Kestvus 30/60/90 minutit.

60/90/120€
ELEMIS Freestyle Deep Tissue Massage

Kehaõlide dünaamiline segu on ette nähtud individuaalsete vajaduste rahuldamiseks ning selle võimsa kohandatud massaažiga konkreetse stressi ja lihaspingete vähendamiseks.

Kestvus 30/60/90 minutit.

65/95/125€
Essence Aroma Massage

Massaaž on avastuste retk, mis äratab meeled puudutuse ja aroomide kaudu. Kasutades aroomide jõudu ja erilisi massaažitehnikaid tasakaalustatakse keha.

Kestvus 30/60/90 minutit.

65/95/125€
ELEMIS Deeper Than Deep Hot Stone Massage

Peamistele energiapunktidele asetatud kivid koos luksusliku sooja õli massaažiga, tagavad maksimaalse lõõgastuse ja täiesti uudse kehatunnetuse.

Kestvus 60/90 minutit.

105€/135€

Keha

ELEMIS Intensely Cleansing Salt Scrub – Lime and Ginger or Frangipani

Nahk puhastatakse sügavuti ja rikastavat õli niristatakse luksuslikult üle keha. Hoolitsus parandab meeleolu ja ergutab keha.

Kestvus 45 minutit.

80€
ELEMIS Body Nectar Nourishing Wrap

Selle eksootilise kehahoolitsuse tulemuseks on särav, elujõuline ja sädelev nahk.

Kestvus 60 minutit.

95€

Nägu

ELEMIS Pro-Collagen Age Defy

Kliiniliselt on tõestatud*, et juba pärast esimest hoolitsust vähenevad kortsud 94% võrra ning naha elastsus paraneb 57% võrra. Aitab taastada rakkudevahelist toimimist ning noorendab nahka.

*Sõltumatud kliinilised uuringud.

Kestvus 75 minutit.

105€
ELEMIS Superfood Pro-Radiance

Supertoitvate ja oluliste mineraalidega rikastatud hoolitsus, mille tulemusena varustatakse stressis ja tuhmi nahka energiat andvate ja mürkaineid eemaldavate toimeainetega. Kliiniliselt on tõestatud*, et hoolitsuse järel on nahk siledam, säravam ja tervisest pakatav.

*Sõltumatud kliinilised uuringud.

Kestvus 75 minutit.

100€

Erihooldused

ELEMIS Couture Touch

Kogege sensatsioonilist kogu keha massaaži, millele on lisatud vananemisvastane näohoolitsus, et tagada tõeline lõõgastus ja taastada elujõud.

Kestvus 75 minutit.

105€
Peaceful Pregnancy Massage

Kogu keha hõlmav lõõgastav ja niisutav hoolitsus igaks raseduse etapiks, kasutades kohaldatud võtteid.

Kestvus 30/60/90 minutit.

65/95/125€

Ainult meestele

ELEMIS High Performance Skin Energiser

Selle mitmetasandilise näohoolitsuse eesmärk onvähendada vananemise ilminguid, turgutada väsinud silmade ümbrust ning niisutada nahka, sel ajal kui peamassaaž aitab täielikult lõõgastuda.

Kestvus 75 minutit.

100€
ELEMIS Hot Mineral Body Boost

See jõuline kehahoolitsus stimuleerib iga keharakku. Näomassaažiga lõppev hoolitsus on revolutsiooniline kogemus, mis tagab energiast pakatava heaolutunde.

Kestvus 75 minutit.

105€

Spaa paketid

EstoniaEnglish